Лига малих шампиона

У оквиру пројекта “Лига малих шампиона” Министарства спорта, Савеза за предшколски спорт, Спортског Савеза Србије и Спортског Савеза Краљева на одржаном државном првенству на Ади циганлији у Београду, између 26 екипа, из 12 градова , данас су предшколци из вртића “Невен” освојили су треће место , а предшколци из вртића “Лане” освојили су 3.место у штафети.
Ово је велики успех за нашу децу, наш град и за нашу Предшколску установу!!!!
Браво за све оне који су дали свој допринос у овој успешној акцији. Наши најмлађи суграђани су показали зашто се Краљево зове град спорта, како крај Ибра стасавају нови шампиони.
Ово су фотографије наше феноменалне екипе која је освојила 3.место у две дисциплине на такмичењу у оквиру Сајма спорта у Београду. На овој слици налазе се испред штанда нашег града.