Као вид сарадње са локалном заједницом у оквиру пројекта „Кажи ми кажи“, деца из ПП групе вртића „Младост“ васпитачица Снежане Јоловић и Зорице Јанковић, посетили су Дечје одељење градске библиотеке „Стефан Првовенчани“.
Библиотекарка Марија их је упознала се са фондом дечјег одељења, као и начинима како се књиге могу користити и позајмљивати. Деца су понела у библиотеку и књигу коју су са својим родитељима и васпитачима написали и повезали.